Ar-Ge/R&D

Ar-Ge

Sedasan Elektronik, sargılı devre elemanları sektöründe tecrübeli ve yenilikçi kadrosuyla Ar-Ge tasarım ve üretim çalışmalarını tasarımda güvenirlik, yüksek performans, ekonomik, uzun ömürlü ve günümüzün modern ihtiyaçlarını karşılayabilmek gibi önemli ilkeleri ön planda tutarak devam etmektedir. Ar-Ge birimimiz, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ve yenilikleri hızla hayata geçirerek, müşteri odaklı yaklaşımlarla çağdaş çözümleri hizmet olarak sunmaktadır. Çalışmalarımız, yeni ürünlerimizin tasarımları dışında, üretimi tamamlanmış ve kurulumu gerçekleşmiş ürünlerimizin geliştirilmesi için de sürdürülmesi devam etmektedir.

Endüstriyel tasarımı Ar-Ge süreçlerine en etkin şekilde entegre ederek, ürün geliştirme başarımızı sürekli gerçekleştirdiğimiz başarılı projelerle tescil ediyoruz.

R&D

Sedasan Elektronik, with experienced and innovative staff in the wound circuit elements sector, continues its R&D design and production activities by prioritizing important principles such as reliability in design, high performance, economic, long life and meeting today’s modern needs. Our R&D unit offers modern solutions as a service with customer-oriented approaches by closely following technological developments and rapidly implementing innovations. In addition to the designs of our new products, our efforts continue to develop our products that have been produced and installed.

By integrating industrial design into the R&D processes in the most effective way, we document our product development success with the successful projects we continuously realize.